Ο Σπύρος Χαϊμάνης που χρησιμοποιήθηκε ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο, χάρισε στο τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης την μεγάλη νίκη για τον Αργοναύτη στο Δρέπανο επί του τοπικού Αστέρα (2-1).

Στο 50′ ο Γατσάκος άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους. Ισοφάρισε στο 70′ ο Γκιαούρης για να γραφτεί το χιτσκοκικό φινάλε στην αναμέτρηση.

Διαιτητής: Αθανασόπουλος.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΕΠΑΝΙΑΚΟΣ:Κεραμιδάς, Γεώργας, Σέρφας (60′ Σοροβίγκας), Γκιαούρης, Μπούζντρα, Τσουρδίνης (80′ Χριστόπουλος), Μανδύλης, Δήμας, Βλάχος, Μανιάτης, Μερτζάνι (55′ Βερβενιώτης).

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ: Κλείσιαρης, Σταύρου, Ευσταθίου, Κασκαφέτος, Γατσάκος, Βασιλειάδης, Καστρίτης (90′ Παναγής), Κλειούφης ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (68′ Κουριώτης), Σαραβάκος (46′ Χαϊμάνης), Λυκομήτρος (90′ Πούλος), Δριμούρας.